Grafické studio

Tým grafiků specializovaných na  DTP, interiérovou a exteriérovou reklamu. Vytvoříme Vám kompletní spektrum reklamních a marketingových prvků, od drobných symbolů pro potisk přes plakáty, polepy a webové šablony až po loga, logotypy, design manuály a firemní identitu.

Loga, logotypy

Navrhneme pro Vás originální, působivá a moderní loga, včetně logotypu. Vaší společnosti dodáme jedinečný a nepřehlédnutelný grafický styl, jenž se zapíše do paměti každému, kdo jej zhlédne.

Firemní identita

Pro naše klienty připravujeme kompletní firemní identitu, s propracovanou grafikou a návazností na všechny typy marketingových aktivit. Vaší společnosti vytvoříme jedinečnou, nápaditou a nepřehlédnutelnou tvář.

Tisková grafika

Navrhujeme a realizujeme tiskovou grafiku pro všechny typy tiskovin – od vizitek přes letáky, samolepky, plakátykatalogy a brožury až po billboardy. Pro Vaši společnost připravíme kompletní spektrum atraktivních tiskových materiálů.

Obalový design

Oslovte zákazníky vizuálně atraktivními obaly, získejte jejich pozornost originálními grafickými prvky. Navrhneme pro Vaše produkty moderní obalový design, vytvořený podle požadavků a preferencí zákazníků, v souladu s Vaším design manuálem, v návaznosti na marketingovou strategii.

Design polepů aut

Pro Vaše služební i soukromé automobily navrhneme atraktivní částečné nebo kompletní polepy. Naše precizní grafika respektuje Vaše přání, požadavky stanovené Vaším design manuálem a přizpůsobí se modelu a účelu použití Vašich automobilů.  Přizpůsobíme design automobilů Vašim potřebám, konkrétním projektům či vyhradíme část plochy vozu na krátkodobější polepy pro jednotlivé kampaně. Doporučíme na základě našich dlouholetých zkušeností vhodný objem informací, aby Vaše reklama byla nejen dobře viditelná, ale také jasně srozumitelná.

pic11_0
dav
46500950_1981622425260868_810266174758584320_o
baner03

Start typing and press Enter to search